* Bizler İngiltere'de yaşayan ve başta İngiliz olmak üzere Avrupa antikalarını Türkiye ye servis eden Antika satıcılarıyız. Bu sitede farklı satıcılar olarak güçlerimizi birleştirdik.

* Ürünler her ayın sonunda İngiltere'den Türkiye'ye nakledilmektedir. Tahmini Türkiye'ye varış süresi 1 aydır. Gümrük durumuna göre +-2 hafta tarihlerde değişiklik meydana gelebilmektedir. 

* Ürünlerin ödemesi siparişten sonra 1 gün içerisinde yapılması gerekmektedir. Ödemesi yapılmayan ürünler İngiltere'den kargolanmamaktadır. 

* 20 Kg üstü siparişler Türkiye'deki adreslere ücretsiz ulaştırılmaktadır. 20 kilo altı ürünler  Yurtiçi kargo ile müşteri ödemeli olarak alıcıya gönderilmektedir. 

 

Web Sitesinin Çalışma Şekli:

 

* Sitede almak istediğiniz ürünleri "Sepete Ekle" butonu ile işaretleyiniz.

* Ürün seçimi bittikten sonra "Sepetim" kısmına gelip ürünleri kontrol ediniz. 

* İstemediğiniz ürünleri çıkarıp alışverişinizin son haline karar veriniz. 

* Siparişi tamamladıktan sonra  siparişte değişiklik yapmak mümkün olmayacaktır. Bu sebepten lütfen siparişten emin olunuz.

* Karar verdikten sonra '' ÖDEME YAP " butonuna basınız.

* Ödeme için 2 seçenek mevcuttur. 1- Havale/ Eft   2- Kredi Kartı: bu seçenekte bankanıza bağlı olarak, ürün bedeli ekstrenize dolar olarak yansıyabilir. Garanti Bankası ve Hsbc kredi kartları tl olarak yansıtmaktadır.

* Sipariş verildikten sonra e-mailinize siparişiniz PDF formatında gelecektir. 

* Toplam sipariş tutarını banka hesabımıza (BANKA BİLGİLERİ İÇİN WHATSAPP İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ)  havale ettikten, ya da kredi kartı ile ödeme yaptıktan  sonra siparişiniz İngiltere'den yola çıkarılacaktır.